O mnie słów kilka..

  

 

         Nazywam się Tomasz Stelmach. Z wykształcenia jestem Inżynierem Informatyki. Od 6 lat zawodowo zajmuję się testowaniem, zabezpieczeniem i zapewnieniem jakość oprogramowania. Swoją przygodę z testowaniem oprogramowania rozpocząłem od testów manualnych oraz analizy biznesowej, obecnie jestem Liderem Zespołu Testów Automatycznych i zajmuję się zarządzaniem, projektowaniem, tworzeniem oraz utrzymywaniem procesów testów automatycznych. Moją specjalnością są testy automatyczne aplikacji webowych.

 

Stack technologiczny:

* Testy automatyczne: Selenium WebDriver z wykorzystaniem języka JAVA
* Testy automatyczne aplikacji mobilnych: Appium
* Biblioteki i narzędzia wspomagające proces testów automatycznych: TestNG, JUnit, Apache POI, GIT, GitLab, Jenkins, Extent Reports, Jira, HP UFT, Katalon, IntelliJ

 

Od prawie 6 lat moja przygoda zawodowa jest ściśle związana z bankowością oraz Instytucjami Państwowymi.

 

Realizowałem/realizuję projekty dla poniższych organizacji:

 

* BGZ BNP PARIBAS (Kraków)

* PKO BP (Warszawa)

* SANTANDER BANK (Wrocław)

* Bank Zachodni WBK – obecnie Santander BANK (Wrocław)

* PGE Systemy (Warszawa) – aktualne miejsce pracy

 

Mimo swojego młodego wieku, posiadam duże doświadczenie w zapewnianiu jakości oprogramowania – w całym przekroju procesu testowego (od tworzenia dokumentacji testowej, przez testy manualne na różnych poziomach, testy automatyczne, po zarządzanie zespołem testów automatycznych).

Nie będę w tym miejscu rozpisywał się o projektach, w których miałem przyjemność brać udział, ale wszystkie zainteresowane osoby, z uprzejmością odsyłam do mojego profilu na portalu LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/tomasz-stelmach-b5a502127/

 

Swoje umiejętności zawodowe sukcesywnie rozwijam poprzez udziały w konferencjach oraz szkoleniach – jestem posiadaczem certyfikatów testerskich:

 

* STQB Certified Tester – Foundation Level

* ISTQB Advanced Level – Technical Test Analyst

* ISTQB Advanced Level – Test Manager

 

 


 

Od pewnego czasu prowadzę również szkolenia z tematu automatyzacji testów aplikacji webowych. Na odpowiedzi na potrzeby wdrażania nowych osób w temat automatyzacji oraz na inne potrzeby projektowe, opracowałem całodzienne szkolenie wprowadzające w temat procesu automatyzacji w projektach i firmach. Moje szkolenia spotkały się dotąd z bardzo pozytywnymi opiniami, co zaowocowało zaprojektowaniem profesjonalnego, autorskiego szkolenia. Więcej informacji na temat szkolenia znajdą państwo z zakładce Szkolenia.